EXTOL PNEUMATIKUS ROTÁCIÓS CSISZ.150MM 8865038
Cikkszám:
Maximális üzemi nyomás: 6,3 bar (0,63 MPa)
Levegőfelhasználás: 150 liter/perc
A csatlakozótoldat átmérője: 1/4“
Üresjárati fordulatszám: 0-10500 ford/perc
Szabályozható fordulatszám
Tárcsaátmérő:150 mm
Excentricitás: 5 mm